www.wosp.narol.pl

  SZTAB WOŚP W NAROLU 

 ....:::: STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI ::::....

WOŚP NAROL

     HISTORIA
     SZTAB
     GDZIE GRAMY
     PROGRAM
     KONTAKT
     DZIĘKUJEMY !
     GALERIA FOTO

NASZE FINAŁY

    XVII FINAŁ
    XVI FINAŁ
    XV FINAŁ
    XIV FINAŁ
    XIII FINAŁ
    XII FINAŁ
    XI FINAŁ
    X FINAŁ
    IX FINAŁ
    VIII FINAŁ
    VII FINAŁ

PATRONAT MEDIALNY

Obejmij Patronat

WOŚP

woelka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  11-01-2009                XVII Finał WOŚP w Narolu

W XVII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy:

16 349,13 zł .

Do puszek zbierało 57 wolontariuszy. Kwestowanie rozpoczęto już od godziny dziewiątej rano, kiedy 57 wolontariuszy z puszkami w rękach rozpoczęło ogólnopolską akcję w całej Gminie Narol. Kulminacją niedzielnej akcji były jak zwykle występy artystyczne, zabawy i inne atrakcje, jakie zgotował narolski Sztab WOŚP wszystkim przybyłym w tym dniu przed ratusz gościom. Patronat Medialny nad XVII Finałem WOŚP w Narolu, objęło w tym roku Radio Lublin.  Kiedy po godzinie 21 zakończono liczenie, okazało się, że zebrano kwotę 16 349,13 złotych !
        Słoneczna niedziela sprawiła, że już od czternastej przed sceną na narolskim rynku, występującym artystom towarzyszyło wielkie zainteresowanie mieszkańców. Na wszystkich, którzy postanowili wybrać się w tym dniu na rynek czekały tradycyjne, domowe wypieki przyniesione przez Panie z gminnych Kół Gospodyń Wiejskich, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Narolu oraz radnych gminy. Była też wata cukrowa i popcorn. Na zmarzniętych wolontariuszy i występujących artystów czekały gorąca herbatka i kiełbaski.
          Imprezę rozpoczęły tańce znanego, dziecięcego zespołu "Uśmiechnięte Buziaki" ze Szkoły Podstawowej w Narolu. Barwne występy najmniejszych wykonawców, przyozdobionych czerwonymi serduszkami najdobitniej wyraziły ideę i cel całej niedzielnej akcji. Kolejno prezentowały się zespoły i uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Narolu, Zespołu Szkół w Łukawicy, Szkoły Podstawowej w Łówczy, Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej i Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu. Potem na scenie pojawiła się Kapela Bełżecka. O godzinie siedemnastej nadszedł czas na sprzedaż przedmiotów z przeznaczeniem do puszki kwestorskiej. W tym roku znowu można było nabyć bardzo atrakcyjne i ciekawe przedmioty. I tak sprzedano: furę drewna,  „Narolski Diament” WOŚP, talon na wykonanie bukietu ślubnego, dwa talony na 7-dniowe wędkowanie na łowisku w Lipsku, rzeźby i dzieła artystów z terenu gminy Narol. Nie zabrakło także gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pasjonująca sprzedaż trwała niemal godzinę, a punktualnie o osiemnastej pod bacznym okiem strażaków z OSP w Narolu i Lipsku odbył się pokaz sztucznych ogni. Kilkunastominutowy pokaz był imponujący i co roku ściąga do Narola coraz większą liczbę gości spoza gminy. Na koniec „światełko do nieba” i koncerty zespołów ROCK TON oraz FOX BAND zakończyły niedzielny finał w Narolu. Impreza na rynku zakończyła się o godz. 21:00.

          Zebrana kwota 16305,80-zł to jeden z większych wyników w Polsce w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Dotychczas w jedenastu finałach jakie odbyły się w Narolu zebrano 164 322,14 złotych !


       

Dla wszystkich jeszcze raz... wielkie, wielkie dzięki i Sie ma!!!

   Do zobaczenia za rok !

              Zdjęcia z XVII Finału WOŚP w Narolu

   
              Zdjęcia z wcześniejszych Finałów WOŚP w Narolu

 

 

FOTO on-line

NAROL
13.01.2008

Wejdź i zobacz

GRAJĄ Z NAMI

Urząd Miasta i Gminy Narol

Gimnazjum w Narolu

Szkoła Podstawowa w Narolu

Szkoła Podstawowa w Łukawicy

Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej

 

    © Copyright 2006  WOŚP NAROL. All rights reserved. © Święty.