www.wosp.narol.pl

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z XX Finału WOŚP w Narolu 

Jesteście kochani - dziękujemy !!!     

WOŚP NAROL

     HISTORIA
     SZTAB
     GDZIE GRAMY
     PROGRAM
     KONTAKT
     DZIĘKUJEMY !
     GALERIA FOTO

NASZE FINAŁY

    XX FINAŁ
    XIX FINAŁ
    XVIII FINAŁ
    XVII FINAŁ
    XVI FINAŁ
    XV FINAŁ
    XIV FINAŁ
    XIII FINAŁ
    XII FINAŁ
    XI FINAŁ
    X FINAŁ
    IX FINAŁ
    VIII FINAŁ
    VII FINAŁ

PATRONAT MEDIALNY

Radio Lublin

WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


  13-01-2013 XXI Finał w Narolu zamknął się kwotą: 26 345,55 zł. !!!

Dziękujemy !!!

Mamy: 26 545, 38

W Narolu podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano 26 545,38 złotych !!! Wszystkim bardzo serdecznie dziekujemy. Mimo przenikliwego mrozu pokazaliście wielkie, gorące serca. 

    W Narolu Finał WOŚP tradycyjnie odbył się na rynku przed ratuszem miejskim. Od czternastej na scenie odbywały się występy artystyczne zespołów i solistów ze szkół z Narola, Łówczy, Łukawicy, Rudy Różanieckiej, Gminnego Ośrodka Kultury oraz zaproszonych gości. Już wczesnym rankiem w całej gminie kwestowanie rozpoczęło stu wolontariuszy, którzy po południu wracali do sztabu z wypełnionymi pieniędzmi puszkami. Dodatkowo Szkoła Podstawowa w Narolu przekazała czek na kwotę 3611,70 złotych. Mimo dużego mrozu można było ogrzać się przy grochówce, zjeść ciepłe pierogi oraz ciasteczka przygotowane przez panie nauczycielki z narolskich szkół oraz kół gospodyń. Od siedemnastej rozpoczęła się licytacja, która przyniosła wiele emocji, a za wylicytowane przedmioty zebrano ponad 4 tys. złotych. Pod młotek poszły m.in. fura drewna, płaskorzeźby, obrazy, srebrne monety okazjonalne, gadżety WOŚP, narty, worki z wyśmienitą mąką, tygodniowe karnety wędkarskie, narty z butami czy płyty zespołu Pectus z autografami oraz wiele innych. Gorąca licytacja opóźniła nieco pokaz sztucznych ogni, ale dzięki temu nikt nie spóźnił się na tę wyjątkową atrakcję. Niebo nad odrestaurowanym narolskim rynkiem prze kilkanaście minut jaśniało feerią barw i rozbłysków.

    Kiedy przeliczono pieniądze z wszystkich puszek, okazało się, że w Narolu zebrano 26 545, 38 złotych. To trzeci wynik w historii samodzielnego narolskiego sztabu, który gra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od 1999 roku. Od tego czasu z Narola na konto WOŚP wpłynęło ponad 277 tys. złotych.

Dziękujemy!

Sie ma!!! Do zobaczenia za rok.

              Zdjęcia z XXI Finału WOŚP w Narolu

              Zdjęcia z wcześniejszych Finałów WOŚP w Narolu

    

     Sztab WOŚP w Narolu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

FOTO on-line

NAROL

Wejdź i zobacz

GRAJĄ Z NAMI

Urząd Miasta i Gminy Narol
Gimnazjum w Narolu
Szkoła Podstawowa w Narolu
Zespół Szkół w Łukawicy
Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej

 

    © Copyright 2006  WOŚP NAROL. All rights reserved. © Święty.